Üyelik


Language
BARTIN TİCARET ve SANAYİ ODASI
HABERLER / Kızılay Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Ercan Tan'dan TSO'ya Teşekkür Ziyareti.
En Çok Okunanlar
TOBB Başkanımız Hisarcıklıoğlu'dan İlimizde Eğitime Dev Destek
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Bartın TOBB Sosyal Bilimler Lisesi imza töreni ile Bartın ekonomisine değer katanlar ödül töreni kapsamında gerçekleştirdiği ziyarette Bartın Valisi Seyfettin Azizoğlu’nu makamında ziyaret etti.Valilik Şeref Defterini de imzalayan TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, Bartın ekonomisine katkı sunan iş adamlarına verdiği destekten dolayı teşekkürlerini belirtti. Vali Azizoğlu ve Hisarcıklıoğlu ziyarette karşılıklı bilgi alışverişinde bulundu. Ziyaret Akın ile Hisarcıklıoğlu arasında karşılıklı sohbet ve bilgi alışverişi şeklinde sürdü. Belediye Başkanı Cemal Akın TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’na ziyaret dolayısıyla duyduğu memnuniyeti ifade ederek belediye Resim Atölyesi kursiyerleri tarafından hazırlanmış bir Bartın resmini, Büyük taarruzu ifade eden Ressam Sururi tablosunuve Belediye Kültür Yayını kitaplarını hediye etti. Hisarcıklıoğlu ise Akın’a TOBB tarafından hazırlanan Yunus’un Gül Bahçesinden isimli kitabı hediye etti. Makam ziyaretler sonrası Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından Bartın’a yaptırılacak olan Sosyal Bilimler Lisesi’nin protokolü ve Bartın Ekonomisine Değer Katanlar Ödül Töreni düzenlenen görkemli bir törenle gerçekleşti. 2013 yılı vergi rekortmenlerine ödüllerinin de verildiği törene Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Vali Seyfettin Azizoğlu, AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Belediye Başkanı Cemal Akın, Bartın Üniversitesi Rektörü Ramazan Kaplan, Bartın Baro Başkanı Ferhat Parlatır, daire müdürleri, siyasi parti ve sivil toplum örgütü temsilcileri ile davetliler katıldı.
Eklenme Tarihi : 04.05.2018 Okunma : 431

Kızılay Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Ercan Tan, Bartın Kızılay Başkanı Rıza Çakın, Yönetim Kurulu Üyeleri Kudret Özveren, Hikmet Günesen, Turgut Altınçubuk, Bartın Kızılay eski şube Başkanı İsmail Çakır, Karabük Kızılay Kan Merkezi Müdürü Serkan Kahveci ve Bartın Kızılay Genel Hizmet Yöneticisi Rabia Yıldız, Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Halil Balık'ı ziyaret ederek Kızılay'a verdiği desteklerden dolayı teşekkür plaketi takdim etti.

 

Kızılay Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Ercan Tan, kan bağışı kampanyası Ülkemizde olduğu gibi Bartın ilinde de çok fazla ilgi görmüştür. Sizlere verdiğiniz desteklerden dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz. Aynı kararlılıkla desteğinizin artarak devam etmesini diliyorum''dedi.

 

Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren TSO Başkanı Halil Balık, Kızılay'a çok teşekkür ediyorum. Kızılay dünyanın en saygın kuruluşlarından bir tanesi, sadece Türkiye’de değil dünya çapında saygınlık kazanmış bir kuruluş. Kızılay yetkililerine teşekkürü bir borç biliyoruz. Ulvi bir görevi üstlenmiş bulunmaktalar.Ülkemizdeki kan ihtiyacının karşılanması için kan bağışı kampanyalarına bundan önce olduğu gibi bundan sonra da her türlü desteği vermeye devam edeceğiz'' dedi.

 

Başkan Halil Balık'ın makam odasında gerçekleşen ziyarette, TSO Başkanı Halil Balık, Meclis Başkanı Adem Akpürçek, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi M.İlker Yıldırım ve Yönetim Kurulu Üyesi Gülin Aldatmaz hazır bulundu.

 

 

Görseller