Üyelik


Language
BARTIN TİCARET ve SANAYİ ODASI
HABERLER / İl Müdür'lerinden Ticaret ve Sanayi Odası'na Ziyaret.
En Çok Okunanlar
TOBB Başkanımız Hisarcıklıoğlu'dan İlimizde Eğitime Dev Destek
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Bartın TOBB Sosyal Bilimler Lisesi imza töreni ile Bartın ekonomisine değer katanlar ödül töreni kapsamında gerçekleştirdiği ziyarette Bartın Valisi Seyfettin Azizoğlu’nu makamında ziyaret etti.Valilik Şeref Defterini de imzalayan TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, Bartın ekonomisine katkı sunan iş adamlarına verdiği destekten dolayı teşekkürlerini belirtti. Vali Azizoğlu ve Hisarcıklıoğlu ziyarette karşılıklı bilgi alışverişinde bulundu. Ziyaret Akın ile Hisarcıklıoğlu arasında karşılıklı sohbet ve bilgi alışverişi şeklinde sürdü. Belediye Başkanı Cemal Akın TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’na ziyaret dolayısıyla duyduğu memnuniyeti ifade ederek belediye Resim Atölyesi kursiyerleri tarafından hazırlanmış bir Bartın resmini, Büyük taarruzu ifade eden Ressam Sururi tablosunuve Belediye Kültür Yayını kitaplarını hediye etti. Hisarcıklıoğlu ise Akın’a TOBB tarafından hazırlanan Yunus’un Gül Bahçesinden isimli kitabı hediye etti. Makam ziyaretler sonrası Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından Bartın’a yaptırılacak olan Sosyal Bilimler Lisesi’nin protokolü ve Bartın Ekonomisine Değer Katanlar Ödül Töreni düzenlenen görkemli bir törenle gerçekleşti. 2013 yılı vergi rekortmenlerine ödüllerinin de verildiği törene Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Vali Seyfettin Azizoğlu, AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Belediye Başkanı Cemal Akın, Bartın Üniversitesi Rektörü Ramazan Kaplan, Bartın Baro Başkanı Ferhat Parlatır, daire müdürleri, siyasi parti ve sivil toplum örgütü temsilcileri ile davetliler katıldı.
Eklenme Tarihi : 02.05.2018 Okunma : 433

Tebrik ziyaretinde konuklar; Yönetim Kurulu Başkanı Halil Balık, Meclis Başkanı Adem Akpürçek, Yönetim Kurulu Başkan Yrd. H.Sami Karakaş, Yönetim Kurulu Sayman Üye M.İlker Yıldırım, Yönetim Kurulu Üyeleri Keramettin Şenkal ve S.Cem Yıldız tarafından ağırlandı.

İl Milli Eğitim Müdürü Yaşar Demir, Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Abdulsettar Bayram, Sosyal Güvenlik İl Müdürü Ekrem Öztekneci, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Müdürü Birol Cangi, Kosgeb Bartın Müdürü Abdurrahman Usta ve Meteoroloji Müdürü Süleyman Yılmaz'dan oluşan heyet, yeni Yönetim ve Meclis Üyelerine tebrik ve başarı dileklerini iletti.

TSO Başkanı Halil Balık ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Kurumlarımızla işbirliği içerisinde çalışmaya hazırız,  ilimiz ekonomisine katkı sağlayacak her projede varız, bu amaç doğrultusunda  gayretle çalışmaya devam edeceğiz.''dedi.

Karşılıklı görüş alışverişi ile ziyaret tamamlandı.

 

Görseller