Üyelik


Language
BARTIN TİCARET ve SANAYİ ODASI
HABERLER / Cumhuriyet Halk Partisi Bartın Milletvekili M.Rıza YALÇINKAYA'dan TSO'ya Hayırlı Olsun Ziyareti.
En Çok Okunanlar
TOBB Başkanımız Hisarcıklıoğlu'dan İlimizde Eğitime Dev Destek
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Bartın TOBB Sosyal Bilimler Lisesi imza töreni ile Bartın ekonomisine değer katanlar ödül töreni kapsamında gerçekleştirdiği ziyarette Bartın Valisi Seyfettin Azizoğlu’nu makamında ziyaret etti.Valilik Şeref Defterini de imzalayan TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, Bartın ekonomisine katkı sunan iş adamlarına verdiği destekten dolayı teşekkürlerini belirtti. Vali Azizoğlu ve Hisarcıklıoğlu ziyarette karşılıklı bilgi alışverişinde bulundu. Ziyaret Akın ile Hisarcıklıoğlu arasında karşılıklı sohbet ve bilgi alışverişi şeklinde sürdü. Belediye Başkanı Cemal Akın TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’na ziyaret dolayısıyla duyduğu memnuniyeti ifade ederek belediye Resim Atölyesi kursiyerleri tarafından hazırlanmış bir Bartın resmini, Büyük taarruzu ifade eden Ressam Sururi tablosunuve Belediye Kültür Yayını kitaplarını hediye etti. Hisarcıklıoğlu ise Akın’a TOBB tarafından hazırlanan Yunus’un Gül Bahçesinden isimli kitabı hediye etti. Makam ziyaretler sonrası Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından Bartın’a yaptırılacak olan Sosyal Bilimler Lisesi’nin protokolü ve Bartın Ekonomisine Değer Katanlar Ödül Töreni düzenlenen görkemli bir törenle gerçekleşti. 2013 yılı vergi rekortmenlerine ödüllerinin de verildiği törene Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Vali Seyfettin Azizoğlu, AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Belediye Başkanı Cemal Akın, Bartın Üniversitesi Rektörü Ramazan Kaplan, Bartın Baro Başkanı Ferhat Parlatır, daire müdürleri, siyasi parti ve sivil toplum örgütü temsilcileri ile davetliler katıldı.
Eklenme Tarihi : 03.05.2018 Okunma : 497

Chp Bartın Milletvekili Muhammet Rıza Yalçınkaya, Chp İl Başkanı İlknur Erkan, İlçe Başkanı Hacı Gölbucaklı ve İl Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından, TSO Yönetim ve Meclis üyelerine hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirildi. 

     

Başkan Halil Balık'ın makamında gerçekleşen ziyarette, TSO Başkanı Halil Balık, Meclis Başkanı Adem Akpürçek, Yönetim Kurulu Başkan Yrd.Fatih Mehmet Kanbur, Yönetim Kurulu Başkan Yrd.H.Sami Karakaş, Yönetim Kurulu Üyesi Gülin Aldatmaz, Yönetim Kurulu Üyesi Keramettin Şenkal, Meclis Üyesi Çağrı Pekdiker hazır bulundu.

 

Chp Bartın Milletvekili M.Rıza Yalçınkaya, yeni seçilen arkadaşları tebrik ediyorum, hayırlı uğurlu olsun,  bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da her türlü desteği ve katkıyı vermeye hazırım. Bartın sanayisi ve ekonomisinin hak ettiği değeri ve desteği görmesi, hak ettiği yere gelmesi hepimizin ortak amacı olmalıdır, tekrar sizleri kutluyor, bu önemli görevi layıkıyla yerine getireceğinize inanıyoruz'' dedi.

 

TSO Başkanı Halil Balık ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, sizlerin desteği bizler için çok önemli, her kurumla olduğu gibi sizlerle de işbirliği içerisinde çalışmak isteriz. Ziyaretiniz bizleri memnun etmiştir diyerek, teşekkürlerini iletti.

 

 

Görseller