Üyelik


Language
BARTIN TİCARET ve SANAYİ ODASI
HABERLER / Bartın Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan Uzun'dan Bartın TSO Yönetimine Hayırlı Olsun Ziyareti.
En Çok Okunanlar
TOBB Başkanımız Hisarcıklıoğlu'dan İlimizde Eğitime Dev Destek
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Bartın TOBB Sosyal Bilimler Lisesi imza töreni ile Bartın ekonomisine değer katanlar ödül töreni kapsamında gerçekleştirdiği ziyarette Bartın Valisi Seyfettin Azizoğlu’nu makamında ziyaret etti.Valilik Şeref Defterini de imzalayan TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, Bartın ekonomisine katkı sunan iş adamlarına verdiği destekten dolayı teşekkürlerini belirtti. Vali Azizoğlu ve Hisarcıklıoğlu ziyarette karşılıklı bilgi alışverişinde bulundu. Ziyaret Akın ile Hisarcıklıoğlu arasında karşılıklı sohbet ve bilgi alışverişi şeklinde sürdü. Belediye Başkanı Cemal Akın TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’na ziyaret dolayısıyla duyduğu memnuniyeti ifade ederek belediye Resim Atölyesi kursiyerleri tarafından hazırlanmış bir Bartın resmini, Büyük taarruzu ifade eden Ressam Sururi tablosunuve Belediye Kültür Yayını kitaplarını hediye etti. Hisarcıklıoğlu ise Akın’a TOBB tarafından hazırlanan Yunus’un Gül Bahçesinden isimli kitabı hediye etti. Makam ziyaretler sonrası Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından Bartın’a yaptırılacak olan Sosyal Bilimler Lisesi’nin protokolü ve Bartın Ekonomisine Değer Katanlar Ödül Töreni düzenlenen görkemli bir törenle gerçekleşti. 2013 yılı vergi rekortmenlerine ödüllerinin de verildiği törene Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Vali Seyfettin Azizoğlu, AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Belediye Başkanı Cemal Akın, Bartın Üniversitesi Rektörü Ramazan Kaplan, Bartın Baro Başkanı Ferhat Parlatır, daire müdürleri, siyasi parti ve sivil toplum örgütü temsilcileri ile davetliler katıldı.
Eklenme Tarihi : 16.04.2018 Okunma : 477

13 Nisan 2018 tarihinde yapılan oda organ seçimlerinde TSO Başkanı seçilen Halil Balık, Yönetim Kurulu ve Meclis Üyelerine Bartın Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan Uzun ve Üniversite Fen Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Karadağ ziyarette bulundu. Yeni göreve gelen üyeleri tebrik eden Rektör Uzun, Üniversite Sanayi işbirliğinin önemine değindi.

Ziyarette TSO Başkanı Halil Balık, Meclis Başkanı Adem Akpürçek, Yönetim Kurulu Üyeleri Sami Karakaş, Keramettin Şenkal, Fatih Mehmet Kanbur, Meclis Üyeleri Hüseyin Çalıkoğlu, Faruk Arabacıoğlu, Hasan Ufuk, Alperen Yazıcı, Feridun Çavuşoğlu hazır bulundu.

Ziyaretinden dolayı Rektör Uzun'a teşekkür eden TSO Başkanı Halil Balık, ilimizin kalkınması için TSO olarak Üniversite işbirliği önceliklerimiz arasındadır, sizlere her zaman destek olmaya devam edeceğiz'' dedi.

 

Görseller