Üyelik


Language
BARTIN TİCARET ve SANAYİ ODASI
HABERLER / BARTIN GİAD, BARTIN TSO YÖNETİM KURULU ÜYELERİNİ ZİYARET ETTİ.
En Çok Okunanlar
TOBB Başkanımız Hisarcıklıoğlu'dan İlimizde Eğitime Dev Destek
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Bartın TOBB Sosyal Bilimler Lisesi imza töreni ile Bartın ekonomisine değer katanlar ödül töreni kapsamında gerçekleştirdiği ziyarette Bartın Valisi Seyfettin Azizoğlu’nu makamında ziyaret etti.Valilik Şeref Defterini de imzalayan TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, Bartın ekonomisine katkı sunan iş adamlarına verdiği destekten dolayı teşekkürlerini belirtti. Vali Azizoğlu ve Hisarcıklıoğlu ziyarette karşılıklı bilgi alışverişinde bulundu. Ziyaret Akın ile Hisarcıklıoğlu arasında karşılıklı sohbet ve bilgi alışverişi şeklinde sürdü. Belediye Başkanı Cemal Akın TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’na ziyaret dolayısıyla duyduğu memnuniyeti ifade ederek belediye Resim Atölyesi kursiyerleri tarafından hazırlanmış bir Bartın resmini, Büyük taarruzu ifade eden Ressam Sururi tablosunuve Belediye Kültür Yayını kitaplarını hediye etti. Hisarcıklıoğlu ise Akın’a TOBB tarafından hazırlanan Yunus’un Gül Bahçesinden isimli kitabı hediye etti. Makam ziyaretler sonrası Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından Bartın’a yaptırılacak olan Sosyal Bilimler Lisesi’nin protokolü ve Bartın Ekonomisine Değer Katanlar Ödül Töreni düzenlenen görkemli bir törenle gerçekleşti. 2013 yılı vergi rekortmenlerine ödüllerinin de verildiği törene Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Vali Seyfettin Azizoğlu, AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Belediye Başkanı Cemal Akın, Bartın Üniversitesi Rektörü Ramazan Kaplan, Bartın Baro Başkanı Ferhat Parlatır, daire müdürleri, siyasi parti ve sivil toplum örgütü temsilcileri ile davetliler katıldı.
Eklenme Tarihi : 19.10.2017 Okunma : 817

Bartın Giad Yönetim Kurulu Başkanı Egemen KEMİK. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Salim Cem YILDIZ, Yönetim Kurulu Üyeleri Esma Selin KOYUTÜRK, Alkım TAN,Şamil KESER, Sermet Ali BAYKAL, Necmi BALIK, Hüseyin Alp AKIN ,Onur ALDATMAZ  ile birlikte Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret etti. 

Bartın Giad Yönetim Kurulu üyeleri yapılması planlanan projeleri hakkında Yönetim Kurulu Başkanı Halil BALIK ve Yönetim Kurulu Üyelerini bilgilendirdi. Ziyarette Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Halil Sami KARAKAŞ, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ömer AĞARTAN, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Nejat VURAL, Yönetim Kurulu Üyeleri M. İlker YILDIRIM, Özcan YAZ ve G. Gülin ALDATMAZ hazır bulundu.