Üyelik


Language
BARTIN TİCARET ve SANAYİ ODASI
DUYURULAR / 2 ŞUBAT 2017 TOBB İKİZ KULELER- MESLEKİ YETERLİLİK SİSTEMİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI
En Çok Okunanlar
TOBB Başkanımız Hisarcıklıoğlu'dan İlimizde Eğitime Dev Destek
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Bartın TOBB Sosyal Bilimler Lisesi imza töreni ile Bartın ekonomisine değer katanlar ödül töreni kapsamında gerçekleştirdiği ziyarette Bartın Valisi Seyfettin Azizoğlu’nu makamında ziyaret etti.Valilik Şeref Defterini de imzalayan TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, Bartın ekonomisine katkı sunan iş adamlarına verdiği destekten dolayı teşekkürlerini belirtti. Vali Azizoğlu ve Hisarcıklıoğlu ziyarette karşılıklı bilgi alışverişinde bulundu. Ziyaret Akın ile Hisarcıklıoğlu arasında karşılıklı sohbet ve bilgi alışverişi şeklinde sürdü. Belediye Başkanı Cemal Akın TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’na ziyaret dolayısıyla duyduğu memnuniyeti ifade ederek belediye Resim Atölyesi kursiyerleri tarafından hazırlanmış bir Bartın resmini, Büyük taarruzu ifade eden Ressam Sururi tablosunuve Belediye Kültür Yayını kitaplarını hediye etti. Hisarcıklıoğlu ise Akın’a TOBB tarafından hazırlanan Yunus’un Gül Bahçesinden isimli kitabı hediye etti. Makam ziyaretler sonrası Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından Bartın’a yaptırılacak olan Sosyal Bilimler Lisesi’nin protokolü ve Bartın Ekonomisine Değer Katanlar Ödül Töreni düzenlenen görkemli bir törenle gerçekleşti. 2013 yılı vergi rekortmenlerine ödüllerinin de verildiği törene Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Vali Seyfettin Azizoğlu, AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Belediye Başkanı Cemal Akın, Bartın Üniversitesi Rektörü Ramazan Kaplan, Bartın Baro Başkanı Ferhat Parlatır, daire müdürleri, siyasi parti ve sivil toplum örgütü temsilcileri ile davetliler katıldı.

Sayın Üyemiz;

İnşaat Sektöründe yaşanan iş kazalarının önlenmesi ve Mesleki Yeterlilik Sistemi Hakkında İnşaat Müteahhitleri ve İş Ekipmanları Üreticilerine yönelik olarak İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nce 2 Şubat 2017 Perşembe günü saat: 13.30 – 17.30 saatleri arasında Ankara TOBB İkiz Kulelerinde bilgilendirme toplantısı yapılacaktır.

Toplantıya yeterli katılım olduğu takdirde odamızca ücretsiz otobüs kaldırılacak olup, toplantıya katılmak isteyenlerin 31 Ocak 2017 Salı günü saat 17.00’ a kadar 227 10 46 -121 dahili hattından Cengiz İZLER’ e bilgi vermesi hususunu bilgilerinize sunulur.

 

Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı